Přihlásit se

Novinky

25. 10. 2016 Národní konference otevřela otázku společenských dopadů alkoholu v ČR. Odborníci vyzvali k větší zodpovědnosti všech zúčastněných Pokračovat na článek »
24. 10. 2016 V Coloradu se letos prodalo konopí za skoro 21 miliard. Část peněz jde na boj s šikanou Pokračovat na článek »
21. 10. 2016 Konec války s marihuanou: 60 procent Američanů je pro legalizaci Pokračovat na článek »
20. 10. 2016 Češi pijí víc než Dánové, ukazuje nové porovnání. Jdeme proti proudu, jinde spotřeba klesá Pokračovat na článek »
19. 10. 2016 Legální konopí v katolické Argentině? Trpícím pacientům svítá naděje Pokračovat na článek »
18. 10. 2016 Turecko legalizuje kontrolovanú marihuanu v 19 provinciách Pokračovat na článek »
17. 10. 2016 Francie zřídila středisko pro bezpečnější užívání drog. Narkomanů přibude, varují kritici Pokračovat na článek »
14. 10. 2016 Legalizace.cz se připojuje k celosvětové kampani proti nezákonnému zabíjení na Filipínách Pokračovat na článek »

Zapoj se do legalizace konopí i ty!

Staň se Legalizátorem - členem Klubu Legalizace.cz

co podpoříš

Nesouhlas občanů se stávající protikonopnou politikou v naší zemi, poukázat na zásadní chyby a nedostatky platných zákonů včetně nedávno schváleného zákona o léčebném konopí a vyjádřit solidaritu s oběťmi konopné prohibice u nás i v zahraničí. Protest proti nesmyslné a zhoubné globální konopné prohibici.

Hlavním požadavkem je legalizace pěstování a držení konopí a konopných produktů pro vlastní potřebu, a to jak za účelem léčby, tak i k účelům rekreačním.

Zásadní projekty, které sdružení každoročně pořádá:

Co získáš

  • Členství v komunitě s možností podílet se na aktivitách o.s. Legalizace.cz
  • Čerstvé konopné informace z domova i ze světa prostřednictvím zasílaného newsletteru
  • Pocit, že právě ty přispíváš ke změně
  •  A jako bonus klubovou kartou (slevy u partnerů a na vybraných akcích)

Staň se Legalizátorem - členem Klubu Legalizace.cz

Podmínky členství v Klubu

Podpořit činnost klubu je možné samozřejmě i anonymně bez získání členství, a to poukázáním finančního daru ve výši dle uvážení dárce na účet 2300418811/2010 (pro ČR) nebo  2300418811/8330 (pro SR).

Chceš Ganjamanovi pomoct zůstat nad věcí?

Kdo je ganjaman?

Ganjaman přináší ideu legalizace držení a pěstování konopí pro osobní potřebu samoléčby nebo rekreace a legalizace konopí

pro léčbu, vědu a výzkum. I přes jeho dosavadní nepopiratelné úspěchy Ganjaman při svém letu občas naráží na realitu. 

Přestože se snaží prosadit pouze legální užívání léčivé byliny, jsou mu do cesty kladeny překážky nejen v podobě vleklé a zbytečné války proti drogám, ale v současné době i daleko aktuálnější snahy o komercionalizaci konopí pod kontrolou státu.